Parkstad-inwoners gevraagd naar hun koopgedrag

Petra Wijnsema
-
15 september 2026

Waar gaan inwoners van Parkstad winkelen, boodschappen doen en uit eten? En hoe tevreden zijn ze over de winkelgebieden? Vanaf medio september start het Koopstromenonderzoek Limburg 2026.

Ook de gemeente Simpelveld doet mee aan het onderzoek, samen met de Provincie Limburg en Limburgse ondernemers. Het onderzoek moet in beeld brengen waar Limburgers hun geld besteden en hoe zij de verschillende winkel- en horecagebieden beoordelen.

Zelf meedoen
In september en oktober ontvangt een groot aantal huishoudens een uitnodiging om een vragenlijst in te vullen. Wie geen brief krijgt, kan vanaf 15 september ook zelf meedoen via de website van het onderzoek. Onder alle deelnemers worden honderd cadeaukaarten van 25 euro verloot.

Het onderzoek wordt uitgevoerd door Ipsos I&O en Movares. De uitkomsten worden gebruikt om keuzes te maken over de toekomst van winkelgebieden, dorpscentra en het winkel- en horeca-aanbod.

Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram