Burgemeester Heerlen sluit woning voor twee maanden na explosie

Petra Wijnsema
-
15 september 2026

Burgemeester Roel Wever van Heerlen heeft dinsdag een woning aan de Zeswegenlaan voor twee maanden gesloten. Reden daarvoor is een explosie die twee dagen geleden bij de woning plaatsvond. Daarbij ontstond schade aan de woning. De politie is bezig met onderzoek naar de zaak.

De burgemeester heeft tot de maatregel besloten om de openbare orde te handhaven en de veiligheid in de omgeving te garanderen. Wever wil ook rust creëren na het ernstige incident, meldt hij in een persbericht.  ‘Een explosie bij een woning heeft grote impact op bewoners en omwonenden en kan gevoelens van onveiligheid veroorzaken. Met de sluiting nemen we een maatregel om de rust en veiligheid in de omgeving te waarborgen. We blijven de situatie nauwlettend volgen en nemen waar nodig aanvullende maatregelen’.

De gemeente roept inwoners op verdachte situaties te melden bij de politie of bij de gemeente. Details over het incident worden niet verstrekt.

Foto: google streetview bewerkt met AI

Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram