Dodelijk ongeval op Brightlands Chemelot Campus

Petra Wijnsema
-
30 juli 2026

Woensdagochtend 29 juli rond 11.30 uur is een 63-jarige werknemer van Sabic om het leven gekomen bij een bedrijfsongeval op het Chemelot-terrein in Geleen. De medewerker is bekneld geraakt in een machine en overleed ter plaatse. Dat bevestigt de Arbeidsinspectie aan RTV Parkstad.

Direct na het incident zijn de hulpdiensten ingezet. Er loopt nu een veiligheids- en onderzoeksprocedure. De verwachting is dat dit onderzoek langere tijd zal duren.

Arabisch bedrijf
Op de Chemelot Campus zijn veel mensen uit Parkstad werkzaam. Sabic maakt chemicaliën en kunststoffen bij Chemelot in Geleen. Het is een bedrijf dat zijn oorsprong heeft in Saudi-Arabië.
Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram