Centrum Kerkrade werd gisteren ruim afgezet na ontdekking gaslek

Noah Tanamal
-
24 oktober 2024

Woensdagavond rond 19.50 uur is het centrum van Kerkrade ruim afgezet nadat een gaslek werd ontdekt op de Niersprinkstraat. De brandweer werd gealarmeerd na meldingen van een gaslucht, vermoedelijk veroorzaakt door graafwerkzaamheden eerder die dag.

Een bewoonster van een woning in het afgezette gebied moest een omweg maken om bij haar huis te komen.

Uit voorzorg werd het gebied ruim afgezet rondom het lek, en enkele medewerkers die aan het vergaderen waren in het WMC-kantoor moesten het gebouw verlaten. Netbeheerder Enexis is bezig met het repareren van het lek om de situatie onder controle te krijgen.

Via: 045online

Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

▶️ Play Radio
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram