Gemeente Beekdaelen werkt dit jaar met iLost voor gevonden voorwerpen

Redactie
-
18 januari 2026

Vanaf 1 januari maakt de gemeente Beekdaelen gebruik van iLost, een digitaal en gebruiksvriendelijk systeem voor het melden en terugvinden van gevonden voorwerpen. Met dit systeem wil de gemeente het proces rondom verloren en gevonden spullen eenvoudiger en efficiënter maken.

Inwoners die een voorwerp vinden, kunnen dit registreren via iLost. Het gevonden voorwerp kan thuis worden bewaard of worden afgegeven bij een van de gemeentehuizen. Bij de melding kan worden aangegeven of de vinder eigenaar wil worden wanneer het voorwerp niet wordt opgehaald. Als de rechtmatige eigenaar het voorwerp niet binnen één jaar claimt, kan het eigendom overgaan op de vinder.

Wie iets is verloren, kan via iLost online zoeken of het voorwerp is gevonden. Daarbij kan niet alleen worden gezocht binnen de gemeente Beekdaelen, maar ook tussen gevonden voorwerpen van andere aangesloten gemeenten en organisaties in Nederland.

Wanneer een verloren item bij de gemeente terecht is gekomen, kan dit via iLost worden geclaimd. Vervolgens kan een afspraak worden gemaakt om het voorwerp op te halen.

Met de invoering van iLost zet de gemeente Beekdaelen een stap om verloren spullen sneller en makkelijker terug te brengen bij de juiste eigenaar.

Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram