album-art

00:00
Luister live
Whatsapp onze studio

Gemeente Heerlen vraagt inwoners om input voor woningbouwlocaties

14 februari 2025
Door: 
Jan Danihel

De gemeente Heerlen gaat in februari en maart de buurten in om inwoners te vragen naar mogelijke locaties voor nieuwe woningen. In het kader van het Masterplan Ruimte voor Woningbouw kunnen bewoners hun suggesties delen tijdens vier bijeenkomsten in verschillende stadsdelen. Daarnaast is een speciaal e-mailadres geopend waar ideeën kunnen worden ingestuurd.

Bijeenkomsten per stadsdeel

De bijeenkomsten vinden op de volgende data en locaties plaats:

  • Hoensbroek – Koffiepot, Kasteel Hoensbroeklaan 190 – Maandag 24 februari, 19.00 – 21.00 uur
  • Heerlen stad – De Twee Gezusters, Putgraaf 3 – Dinsdag 25 februari, 19.00 – 21.00 uur
  • Heerlerbaan – Brasserie La Valeur, Parc Imstenrade 66 – Maandag 10 maart, 19.00 – 21.00 uur
  • Heerlerheide – Corneliushuis, Groeët Genhei 14 – Dinsdag 11 maart, 19.00 – 21.00 uur

Inwoners kunnen daarnaast suggesties indienen via woningbouw@heerlen.nl. De gemeente heeft al tientallen reacties ontvangen.

Kaart met potentiële bouwlocaties

Volgens wethouder Marco Peters (Ruimtelijke Ordening) is het noodzakelijk om nieuwe bouwlocaties in kaart te brengen om woningbouwprojecten versneld te realiseren. “Het Masterplan wordt een overzichtelijke kaart met daarop locaties waar wij kansen zien voor de realisatie van woningbouw. Op die manier geven wij marktpartijen en corporaties aan de voorkant duidelijkheid, zodat zij kunnen bouwen waar behoefte aan is. Bijvoorbeeld woningen voor senioren en starters”.

RTV Parkstad

Contact met de studio

Whatsapp: 06 23 29 30 71Radiostudio: 045 5610 610TV-Redactie: tv@rtvparkstad.nl

Luister en kijk

Radio: 89,2 FM - 87,5, Kabel - Ziggo: 918
Televisie: Ziggo Kanaal 43 - KPN Kanaal 1495

Social media

Belangrijk

RTV Parkstad. Alle rechten voorbehouden. Website ontwikkeling door: Website Visie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram