Geslaagde combinatie van Open Monumentendag en Open Hofjesdag in Voerendaal

Redactie
-
10 oktober 2025

In Voerendaal zijn de Open Monumentendag en de Open Hofjesdag Craubeek dit jaar voor het eerst gecombineerd. De samenwerking bleek een groot succes: op meerdere locaties in de gemeente kwamen honderden bezoekers af op rondleidingen, kunst, ambacht en erfgoed.

Zo trok de Kunradersteengroeve veel belangstelling met rondleidingen over de geschiedenis van de Kunradersteen, en genoten bezoekers bij de molen op de Vrouwenheide van het uitzicht over het Krijtland. In Ubachsberg en Ransdaal werden kerken opengesteld, en in Craubeek trokken de open hofjes, lokale kunstenaars en ambachtslieden zo’n 500 bezoekers.

De gemeente Voerendaal spreekt haar waardering uit voor alle vrijwilligers en deelnemers. Volgens de organisatie smaakt de succesvolle samenwerking naar meer voor volgende edities.

Bron: Gemeente Voerendaal

Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

▶️ Play Radio
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram