album-art

00:00
Luister live
Whatsapp onze studio

Kunstenaars maken Heerlen levendiger in Nieuwe Galerij

8 juni 2025
Door: 
Kevin Toonstra

In de Nieuwe Galerij in het centrum van Heerlen is gisteren de expositie Mixed Atteljee feestelijk geopend. Negen kunstenaars uit Heerlen tonen er gezamenlijk hun werk, waarbij uiteenlopende kunstvormen en stijlen samenkomen in één inspirerende tentoonstelling.

De gemeente Heerlen benadrukt het bijzondere karakter van de expositie: “Negen Heerlense kunstenaars, één ruimte. Die ruimte is de Nieuwe Galerij – een plek die voortbouwt op de traditie van de voormalige Stadsgalerij.”

De Nieuwe Galerij bevindt zich op dezelfde locatie als de vroegere Stadsgalerij, waar tussen 1986 en 2003 regionale en internationale kunst een podium kreeg. Met Mixed Atteljee wordt die artistieke erfenis voortgezet met nieuw, lokaal talent.

Foto: Gemeente Heerlen

De tentoonstelling is gratis toegankelijk van donderdag tot en met zondag en loopt tot en met 22 juni. Kunstliefhebbers kunnen zich laten verrassen door de diversiteit en creativiteit van Heerlense bodem.

Meer informatie over deze en andere exposities is te vinden op:
www.heerlen.nl/denieuwegalerij

RTV Parkstad

Contact met de studio

Whatsapp: 06 23 29 30 71Radiostudio: 045 5610 610TV-Redactie: tv@rtvparkstad.nl

Luister en kijk

Radio: 89,2 FM - 87,5, Kabel - Ziggo: 918
Televisie: Ziggo Kanaal 43 - KPN Kanaal 1495 - Odido Kanaal 882

Social media

Belangrijk

RTV Parkstad. Alle rechten voorbehouden. Website ontwikkeling door: Website Visie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram