In boekhandel Van der Velden van Dam in Heerlen houdt Alice Weltens tijdens een speciale aflevering van praatprogramma de Boekenborrel een lezing met als titel ‘Dansen op het labyrint’. Tevens is er een workshop.
Alice Weltens is auteur van het boek Het labyrint beweegt. Zij studeerde van 1969 tot 1972 dans bij Rosalia Chladek in Wenen en kreeg haar muziekopleiding van Carl Orff in Salzburg. Weltens heeft zich verdiept in historische dansen en dansen uit verschillende culturen. Daarnaast verdiepte zij zich in de historie van labyrinten en op dansen op labyrinten. Tijdens de lezing vertelt Alice Weltens ook over de twee labyrinten in de St. Servaasbasiliek in haar woonplaats Maastricht.
De lezing in boekhandel Van der Velden van Dam, Promenade 153 in Heerlen, begint zondag 30 maart om 16.00 uur en is gratis toegankelijk.