Foto: XONAR Pleegzorg en Gezinshuizen

In GaiaZOO in Kerkrade vond op 1 november de jaarlijkse Pleegzorgdag plaats. Het werd een bijzondere en feestelijke dag voor pleegouders, pleegkinderen en betrokkenen. De dag werd mede mogelijk gemaakt door de 16 Zuid-Limburgse gemeenten en de drie regionale pleegzorgorganisaties: XONAR, SCOOR Pleegzorg en WSGV Pleegzorg.

De Pleegzorgdag is een moment om waardering uit te spreken voor de inzet van alle pleeggezinnen die dagelijks het verschil maken in het leven van kinderen die tijdelijk niet thuis kunnen wonen. Tegelijkertijd biedt het een gelegenheid om meer bekendheid te geven aan pleegzorg en nieuwe pleegouders te werven.

“Pleegzorg maakt een wereld van verschil voor kinderen die (tijdelijk) een veilig thuis nodig hebben,” aldus Jeugdzorgregio Zuid-Limburg.

Bron: Facebook Gemeente Simpelveld