Het weer in Parkstad blijft voorlopig grijs en wisselvallig. Vandaag en morgen moeten we rekening houden met veel bewolking, afgewisseld door perioden met regen en drogere momenten. Het wordt koeler dan gisteren, met vandaag een maximumtemperatuur van zo’n 13 graden. De wind waait zwak tot matig uit het zuidwesten.
Ook Witte Donderdag begint bewolkt. In de nacht daalt de temperatuur naar 7 à 8 graden. Overdag blijft het somber met af en toe regen, maar ook droge perioden. De temperatuur komt niet verder dan 12 à 13 graden, bij een matige noordwesten- tot noordenwind.
Vooruitzichten richting Pasen
Goede Vrijdag verloopt vergelijkbaar: veel bewolking, kans op regen, en een middagtemperatuur van maximaal 13 graden. De wind blijft matig en komt uit het noorden.
Goed nieuws voor wie plannen maakt voor het paasweekend in Parkstad: het wordt zachter en aangenamer. De temperatuur loopt op naar 17 tot 19 graden. Zaterdag blijft op een enkele bui na waarschijnlijk droog. Op eerste en tweede paasdag kunnen er nog enkele buien overtrekken, maar er zijn ook lange droge perioden met ruimte voor de zon. Er waait een matige wind uit oost tot zuid.
Kortom: eerst nog even door een paar frisse, grijze dagen heen, maar met Pasen komt er beter weer aan.