Zomerse sferen tijdens Corio Tropical in Heerlen

Redactie
-
26 juli 2024

Via: 045online

HEERLEN – Het centrum van Heerlen werd donderdagmiddag omgetoverd tot een tropische marktplaats tijdens de braderie Corio Tropical. De weergoden waren goed gezind en de zomerse sferen waren door de hele binnenstad te proeven.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De braderie, die duurde tot 21:00 uur, trok veel Heerlenaren die in groten getale aanwezig waren om te genieten van de vele marktkraampjes, de livemuziek, en het heerlijke weer. Het evenement bracht een vrolijke en levendige sfeer naar het hart van Heerlen, waar bezoekers zich waanden in tropische oorden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De combinatie van zomerse temperaturen en tropische ambiance zorgde voor een onvergetelijke middag en avond voor de aanwezigen. Corio Tropical bleek opnieuw een groot succes en een ware traktatie voor de inwoners van Heerlen.

Foto’s: Frank Jeurissen

Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

▶️ Play Radio
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram