Kerkrade weer bij de tijd dankzij ontwerp 13-jarige Jasper Weijers

Wiel Beijer
-
2 november 2026
Kerkrade is weer bij de tijd. Afgelopen zaterdag werd de nieuwe centrumklok onthuld die is ontworpen door de 13-jarige Jasper Weijers.
Jasper houdt van cultuur in Kerkrade en laat in zijn ontwerp bouwwerken van de stad terugkeren, maar ook de Limburgse roots en de Kerkraadse leeuw ontbreken niet op de wijzerplaat.

De nieuwe klok van Kerkrade Foto's: Beleef Kerkrade

Alexander Geers, wethouder economie: “Met deze klok brengen we een stukje historie, trots, verbondenheid en een lang gekoesterde wens samen. En hoe mooi is het dat een jonge Kerkraadse inwoner daar zijn eigen stempel op heeft mogen drukken!”
Raoul Vinken, wethouder centrummanagement: “Jasper heeft met zijn ontwerp precies gevangen wat Kerkrade zo bijzonder maakt. Onze herkenbare gebouwen, onze Limburgse wortels en onze eigen identiteit. Ik ben ontzettend trots dat we dit ontwerp nu iedere dag in het centrum mogen bewonderen.”
Album cover

Song name

Nu Live ARTIST NAME

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram